.

SERWIS, NAPRAWA I REMONTY SILNIKÓW SPALINOWYCH
---------------------------------------------------------------------------------------------

W ramach napraw silników przeprowadzamy:
>> wymiana i serwisowanie rozrządu
>> naprawy bieżące silników

Zakładamy książkę serwisową celem harmonogramowania napraw i dokumentowania historii serwisowej pojazdu. Zwiększa to wartość samochodu czy motocykla przy odsprzedaży.

Wykonujemy wszystkie standardowe czynności utrzymania i napraw silników, ich elementów, jak i podzespołów współpracujących z silnikiem:

 

>> regulacja i wymiana rozrządu, pasków, łańcuchów, napinaczy, ślizgów

Zarówno w motocyklu, jak i w samochodzie rozrząd stanowi newralgiczny mechanizm odpowiedzialny za prawidłowe dostarczanie mieszanki paliwowo-powietrznej do układu zasilania, jak i odprowadzenie spalin do układu wydechowego. Deregulacja zaworów postępuje samoczynnie i należy ją korygować w wielu motocyklach. W samochodach natomiast wymiana rozrządu powinna odbywać się zgodnie z zaleceniami producenta w określonych interwałach czasowych.

 

>> wymiana płynów eksploatacyjnych

Dotyczy wszystkich pojazdów z silnikami spalinowymi. Płyny wymieniamy co określony czas lub po danym przebiegu. Zakres napraw to:

- wymiana oleju z filtrem, kontrola szczelności miski olejowej
- wymiana płynów hamulcowych z kontrolą sprawności hamulców
- wymiana płynu chłodzenia z kontrolą szczelności układu chłodniczego
- kontrola i wymiana oleju w układzie wspomagania kierownicy
- kontrola i wymiana oleju w skrzyni biegów / automatycznej skrzyni biegów

 

>> remonty generalne silników, wymiana koła dwumasowego, naprawy głowicy

Zaawansowane naprawy mechaniczne wymagające wysokiej precyzji i szczegółowego planu pracy. Przy tego typu naprawach w szczególny sposób dajemy sobie czas, aby zachować należytą staranność w każdym detalu, by wynik pracy był satysfakcjonujący.

 

>> wymiana i naprawa sprzęgła

Powinniśmy zdążyć z wymianą tarcz zawsze na czas, aby nie doprowadzić do ślizgania. Polecamy zawsze wymianę na tarcze i sprzęgła najwyższej jakości, gdyż długoterminowo wychodzi to taniej, niż zakup tanich części i ich częsta wymiana. Opłaca się stosować części wysokiej jakości.

 

>> naprawa awarii elektrycznych i elektronicznych związanych z silnikiem i napędem

Naprawy elektroniczne to specjalizacja PAPAKUL SERVICE. Często jesteśmy ostatnim zakładem, do którego przychodzi Klient zdesperowany wieloma nieskutecznymi wcześniej naprawami w innych serwisach. Elektronikę naprawiamy w motocyklach i samochodach.

 

 

PROSZĘ KLIKNĄĆ NA IKONĘ TELEFONU W PRAWYM DOLNYM ROGU - ODDZWONIMY ZA DARMO W CELU UMÓWIENIA WIZYTY   >>>